Ako Chemloňáci s Tomi Kid Kováčom vystrájali

19.júla 2013 mali naši tanečníci, a samozrejme aj tanečnice, možnosť vystúpiť v rámci akcie Slovensko do rukavíc – Tomi Kid tour 2013. Proti Tomimu sa postavila štvorica odvážnych tanečníkov, mocných z bryndze a rýchlych zo žinčice, a že sa im nevodilo zle, svedčia aj Tomiho slová:

„V rámci nášho exhibičného stretnutia sa na mne prestriedali štyria členovia a každý z nich na mňa išiel taktikou, ktorú som skutočne nečakal. Boli výbušní, nebáli sa vypáliť a útočili na mňa plnou silou. Viac ráz som si hovoril, že keby sa niektorému z nich podarilo ma trafiť, tak ma odstrelí.

Keby som to mal porovnávať napríklad s hokejistami HC 05 Banská Bystrica, tak sa folkloristi oveľa lepšie držali aj s dychom a mali energiu aj po trojminútovom behaní a boxovaní v ringu. Bol to pre mňa skutočne veľmi zaujímavý večer, na ktorý len tak ľahko nezabudnem. Ja som vyškolil tanečníkov a tí mi na oplátku udelili lekciu tanca. Odzemok a zdvíhačky, musím sa priznať, mi išli bezproblémovo,”.

Ako už naznačil, po chlapskej férovke nasledovala lekcia tanca, v ktorej sa Tomi ukázal, ako vhodný adept do Chemlonu. Viac o tom nájdete na:

http://humenne.dnes24.sk/tomi-kid-kovac-na-vecer-v-humennom-len-tak-lahko-nezabudnem-157958

http://humenne.dnes24.sk/tomi-kid-kovacs-vyzyvatelom-v-humennom-znamy-je-jeho-prvy-super-157064

 

Video: naše chvíle okolo 2:11 a 4:00